Ukraińska strona internetowa

Strona internetowa w języku ukraińskim

Розробка сайту українською мовою

Czyli tworzenie stron internetowych w języku ukraińskim. Dla osób nie znających języka rosyjskiego i cyrylicy jest to właściwie nie do przeczytania.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych, nawiązaliśmy współpracę z bardzo wieloma osobami. Jedną z nich jest Dorota, dzięki której możemy tworzyć strony internetowe również w języku ukraińskim. Jeżeli natomiast masz już stronę i chcesz ją przetłumaczyć na język ukraiński, więcej informacji znajdziesz pod tym adresem

https://nova.waw.pl/tlumaczenie-stron-internetowych-na-jezyk-ukrainski

 

Wykonamy twoją stronę internetową w języku ukraińskim

Ile kosztuje strona internetowa w języku ukraińskim?

Cena strony internetowej, tak jak w przypadku stron internetowych w języku polskim, zależy od jej złożoności. Im więcej treści musimy przetłumaczyć oraz im więcej stron wykonać podwójnie tym więcej będzie kosztować strona.

Najtańsze i najprostsze strony internetowe w jednym języku to koszt około 1000 zł. Jeżeli ma to być strona internetowa w dwóch językach, czyli na przykład i polskim i ukraińskim, to koszt strony podwaja się, czyli cena to 2000 zł.

Każda strona internetowa jest inna, nasze projekty realizujemy instywidualnie, nie działamy szblonowo, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wykonanie strony internetowej. Napisz tylko do nas na adres biuro@nova.waw.pl

Pod tym adresem https://hostiq.ua/ukr/info/what-is-website/ znajdziecie ukraińską stronę internetową z usługami hostingu