Kontakt NOVA. Strona internetowa, tworzenie oraz prowadzenie

Nowa strona internetowa? Potrzebujesz prowadzenia twojej firmowej strony internetowej? A może po prostu potrzebny jest Ci serwis drukarki lub komputera?

Wszystkie te usługi znajdziesz w jednym miejscu.

Zapraszamy

Dla Twojej wygody możesz z nami się kontaktować na różne sposoby

Strony internetowe. Szybko i profesjonalnie

Wiemy, że w obecnych czasach najcenniejszy jest czas. W firmie Nova zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i w najkrótszym czasie.

Mówimy prostym językiem. Strony internetowe, drukarki, ani komputery nie są straszne. My wiemy jak z nim postępować:)

Potrzebujesz nowej strony internetowej, a może posiadasz już stronę internetową swojej firmy i chcesz ją uaktualnić? Firma NOVA to najlepszy wybór. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu stron internetowych oraz pozycjonowaniu i SEO. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami oraz twórcami treści. Tworzymy strony www wizytówki, sklepy internetowe oraz strony internetowe z systemami rezerwacji dla gabinetów kosmetycznych i hoteli.

Dobre usługi IT. Serwis drukarek. Pogotowie komputerowe

Czekasz na pomoc informatyka lub serwisu, zamiast móc zajmować się swoją pracą? Zmień to. My pomożemy. Chodzi o kończący się tusz lub toner w drukarce. Masz problem z komputerem lub laptopem? Szukasz serwisu? Nie przejmuj się tym. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług IT. Ty możesz przeznaczyć czas na rzeczy naprawdę ważne dla Ciebie.


Trochę o nas, czyli dlaczego i od kiedy zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz obsługą komputerów i drukarek

Firma Nova powstawała i nadal działa jako firma niezależna. Uważamy że w ten sposób zyskują nasi klienci. Nie jesteśmy producentem, ani nie wiążemy się z jedną firmą. W ofercie mamy produkty wszystkich firm. Dla naszych klientów wybierany sprawdzone i najkorzystniejsze cenowe rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich firma jak Hewlett-Packard, Microsoft, Dell, Brother, HP, Lenovo, Acer, Gigabyte oraz innych sprawdzonych producentów części komputerowych, laptopów, drukarek i komputerów PC.

Do promocji stron internetowych wykorzystujemy zarówno Google ADS, Allegro ADS, Facebook ADS, Ceneo, ale również inne formy marketingu internetowego. My wiemy, jakie działania warto podejmować. Dopasujemy reklamę internetą i promocję do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Nasze doświadczenie:

Pierwsze strony www tworzyliśmy już w latach 90-tych . Obecnie korzystamy w pełni z technologii HTML, CSS oraz JavaScript, żeby tworzyć nowoczesne i spersonalizowane strony.

Obsługą drukarek oraz komputerów zajmujemy od 2012 roku.

Nowe technologie są naszą pasją. Na bieżąco śledzimy nowości. Stale rozwijamy zakres usług naszej firmy, dzięki temu możemy, dopasować najlepsze rozwiązanie do Twojej firmy.

NOVA głównie dostarcza najnowsze rozwiązania z zakresu drukowawnia i komputerów do waszych biur. W ten sposób ułatwiamy codzienne zadania, żeby praca była wygodna i przyjemna. Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz korzystamy z wszystkich nowości, ułatwiających pracę naszym klientom.

Zajmujemy się pełnym wsparciem, dlatego dostaraczamy materiały biurowe, eksploatacyjne, takie jak tonery i bębny, tusze oraz papier itp. W ofercie posiadamy komputery oraz telefony. Zapewniamy serwis i obsługę tych urządzeń oraz nowoczesne oprogramowanie dzięki, któremu zwalniamy czas naszych klientów, bo my zajmujemy się urządzeniami.

Korzystamy z doświadczenia największych firm w branży drukarek, tonerów, tuszy