Nova, czyli nowa jakość usług dla Warszawy

Obsługą drukarek oraz komputerów zajmujemy od 2012 roku.

Nowe technologie są naszą pasją. Na bieżąco śledzimy nowości. Stale rozwijamy zakres usług naszej firmy, dzięki temu możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do Twojej firmy.

NOVA jakość drukowania
głównie dostarcza najnowsze rozwiązania z zakresu drukowawnia do waszych biur. W ten sposób ułatwiamy codzienne zadania, żeby praca była wygodna i przyjemna.

Zajmujemy się pełnym wsparciem, dlatego dostaraczamymateriały biurowe; eksploatacyjne, takie jak tonery i bębny, tusze oraz papier itp.W ofercie posiadamy komputery oraz telefony. Zapewniamy nowoczesne oprogramowanie dzięki, któremu zwalniamy czas naszych klientów.

Mobirise

Wiemy, że w obecnych czasach najcenniejszy jest czas. Naszym celem jest zapewnienie obsługi naszym klientom na najwyższym poziomie.
Jeżeli czekasz na pomoc informatyka lub serwisu, a w tym czasie powinienneś zająć się sobą i pracą. Zmień to. Możesz przeznaczyć czas na rzeczy naprawdę ważne dla Ciebie. My chętnie pomożemy.


Stworzyliśmy firmę Nova, żeby była jak najbardziej niezależna . Uważamy , że w ten sposób zyskają nasi klienci. Nie jesteśmy producentem, czyli naszym celem nie jest sprzedaż produktów danej marki. Nie wiążemy się umowami z producentami sprzętu, czy oprogramowania Hewlett-Packard (HP), Microsoft, Dell, Brother itp. W ofercie mamy produkty wszystkich firm. Dla naszych klientów wybierany sprawdzone i najkorzystniejsze cenowe rozwiązanie.

Uważamy, że rozwój każdego człowieka powoduje, że stajemy się coraz lepsi. Dzielimy się przydatnymi informacjami z klientami lub pomagamy wprowadzać je u naszych klientów. W czasie wolnym prowadzimyu blog o tym co robimy i co nowego się dzieje. Bardzo chcemy, żeby każdy klient miał najwyższej jakości usługi. W tej chwili działamy wyłącznie na terenie Warszawy, dlatego prowdzimy bloga zpodcastami, których można słuchać wszędzie (prowadząc samochód, jadąc pociągiem, czy gotując), bo mamy nadzieję że pomożemy w ten sposób większej liczbie osób. 

Chcesz jeszcze lepiej nas poznać?
Postaramy się pomóc dopowiadając na kilka dodatkowych pytań

NOVA to po prostu nowa po łacińsku. Działamy z nowymi technologiami i wprowadzamy w ten świat naszych klientów. Liczymy, że nazwa Nova będzie łatwa do zapamiętania. Chcemy, żeby nasi klienci bez problemu mogli nas znaleźć i z nami się komunikować.


Wygoda drukowania. Chodzi o to, żeby drukowanie stało się dla każdego przyjemnością, a nie walką z tonerem, tusze, czy wiecznym oczekiwaniem na fachowców.

Od dzieciństwa związani jesteśmy z Warszawą, dlatego w tutaj postanowiliśmy rozwijać naszą działalność w pierwszej kolejności. 
Nasze ulubione rejony to Praga-Południe (Kamionek, Grochów, Gocławek, Saska Kępa, Gocław, Olszynka Grochowska), Wola (Filtry, Centrum, Mirów, Nowolipki), Mokotów i Śródmieście (Powiśle, Solec, Frascati, Ujazdów, )

Świadczenie usług na najwyższym poziomie wymaga do tego odpowiednich osób. Sale rozwijamy naszą firmę i będziemy dążyć do rozszerzenia naszego zasięgu, ale na tą chwilę nasze usługi świadczymy wyłącznie w Warszawie (Praga-Południe, Rembertów, Wesoła, Wawer, Targówek, Praga-Północ, Białołęka, Śródmieście, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Wola, Ochota, Ursus, Bemowo, Żoliborz i Bielany) 


Nasza oferta jest bardzo bogata. Posiadamy zarówno materiały eksploatacyjne, sprzęt elektroniczny, materiały biurowe oraz wiele innych. Korzystamy z bardzo wielu dostawców, żeby zapewnić naszym klientowm jak najniższe ceny. Ceny zależą od kursów euro i sytuacji rynkowej. Świadczymy również obsługę urządzeń. Wprowadzenie wszystkich pozycji spowodowałoby, że sklep działałby bardzo wolno. Naszym klientom, chcemy zapewnić jak najwięcej czasu, dlatego najszybciej jest do nas napisać

Wygoda

O naszych klientów, dbamy jak o własną firmę.
Interesuje Cię wygodna praca i oszczędność czasu i pieniędzy?
Zapraszamy!!!

Napisz do nas

BĄDŹ Z NAMI!

Fujitsu,Xiaomi,Hewlett-Packard,HP,Lenovo,Huawei Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Technicolor TP-Link,Motorola,Brother Samsung,LG,Google