📧Dla stałych klientów 📧Dla nowych klientów
skypemessengerGG

WYGODA

Wygoda drukowania

Dzięki naszym możesz korzystaj z wygodnego drukowania w biurze. To również najprostszy sposób na nawiązanie z nami stałej współpracy.

Jak wygodnie drukowanić?

Korzystając z pakietów drukowania nie tracisz czasu na zamawianie tonerów. Zamówienie tonerów i tuszy następuje automatycznie i bezpłatnie. W przypadku, gdy występują problemy z drukowaniem, nie przejmujesz się tym, tylko zgłaszasz to nam. My zajmujemy się wszystkiem, czyli przyjeżdżamy, odbieramy urządzenie i podstawiamy zastępcze, naprawiamy i odwozimy sprawne. Najlepsze jest w tym to, że nic za to nie płacisz.

Wygoda kontatku

Wiemy że najważniejszy jest, szybki i profesjonalny kontakt. Rozumiemy, że każdy z nas korzysta z różnej formy kontaktu, dlatego na górze naszej strony znajdziesz różne sposoby skontaktowania się z nami.

wygodny_kontakt

Stali klienci otrzumują dodatkowo od nas indywidualny numer telefonu do kontaktu, żeby współpraca z nami była wygodna, szybka i profesjonalna.

Wygoda wyboru

komfort_pracy

Wygoda pracy to nie tylko komfortowy fotel, wygodne i dostosowane do naszych potrzeb biurko, ale to coś więcej. Uważamy, że wygodna praca to wsparcie w trudnych chwilach i odciążenie każdego z nas z zajęć, w których nie jesteśmy specjalistami. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy firmę NOVA. Zależy nam, żeby każdy mógł znaleźć u nas wszystko co potrzebne w codziennej pracy.

Możesz na nas liczyć, jeżeli chcesz coś kupić. W znajdziesz informację o tym co możesz u nas kupić. Posiadamy w sprzedaży sprzęt elektorniczny, telefony, tablety, laptopy, komputery, drukarki, materiały biurowe, materiały eksploatacyjne i części. Prowadzimy też profesjonalny serwis i usługi związane z komputerami i drukarkami.

BĄDŹ Z NAMI!

𝔽 𝕃
Lenovo,Fujitsu,Hewlett-Packard,HP,Motorola Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Huawei,Technicolor TP-Link,Xiaomi,Brother Samsung,LG,Google
Strona wykonana przez NOVA Grzegorz Kozłowski ©
Polityka prywtności
🔝