📧Dla stałych klientów 📧Dla nowych klientów
skypemessengerGG

STRONY WWW - STRONY INTERNETOWE

Strony internetowe tworzymy o ponad 15 lat. Nasze strony zawsze indywidualnie projektujemy i tworzymy od podstaw.
Wszytkie tworzone przez nas strony są responsywne, czyli RWD.

Nasz zespół to spesjaliści od marketingu, projektowania graficznego, UI oraz UX, czyli walorów użytkowych stron internetowych dla użytkowników.

Dbamy również, żeby nasze strony były dostępne dla osób słabo widzących i niedowidzących.
Więcej o dostępność stron można przeczytać

Nasze projekty są dopracowane w każdym szczególe. Zwracamy bardzo dużą uwagę na funkcjonalność i przydatność strony.

Dla nas nie ma znaczenia, czy potrzebujesz witryny internetowej z wizytówką Twojej firmy, czy zależy Tobie na rozbudowanym i dobrze wypozycjonowanym projekcie. Każdy projekt jest dla nas najważniejszy i do każdego podchodzimy ze szczególną uwagą. Dbamy o każdy szczegół naszych projektów.

Bezpłatnie przeprowadzamy audyt, wyceniamy stronę oraz tworzymy podstawy strony. W przypadku wielostronicowych projektów proponujemy atrakcyjne warunki finansowania.

Nam możesz zaufać 🤝

Jak działamy?

1
Ustalamy co projekt musi zawierać. Wyceniamy projekt.
2
Projektujemy graficznie i programujemy stronę.
3
Testujemy działanie strony na różnych urządzeniach.

Co wyróżnia firmę NOVA na tle konkurencji?

Wszystkie elementy strony projektujemy od podstaw. Wiemy dokładnie jak działają i jak się będą zachowywać na stronie.

Ikony SVG
Ikony SVG to nowoczesne grafiki na strony internetowe. Najedź i naciśnij myszką na ikonę!SVGW firmie NOVA tworzymy indywidualne grafiki. W ten sposób, każda tworzona strona jest niepowtarzalna. Wiemy co i jak zmienić, żeby grafika była atrakcyjna. Dzięki nam możesz mieć, wyjątkową i dopasowaną grafikę do Twojej strony. Grafika SVG ma wiele zastosowań, może być dodatkiem do tekstu,strong> ale również może być elementem zastępującym zdjęcia. Ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.
Prosty kod
Strony www to nasz specjalnosć. Programujemy strony internetowe od zera. Nasz kod to nie Matrix.

Łatwo można go edytować, rozbudowywać i modyfikować. Dzięki temu masz elastyczność w prowadzeniu strony.
WORDPRESS
BOOTSTRAP

 
Znajomość większości nowoczesnych bibliotek, nowoczesnych technik HTML pozwala nam w maksymalnym stopniu ograniczać stosowanie ich w na naszych stronach. Korzystamy z rozwiązań, które sami piszemy. Stale poznajemy nowe technologie i ciekawe rozwiązania. Korzystamy z HTML, CSS, JavaScript oraz PHP. Dzięki temu, strony wczytują się szybko, ma to pozytywny wpływ na ich pozycjonowanie.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo Twojej strony jest dla nas bardzo ważne. Zapewniamy bezpieczeństwo stron, które tworzymy. Obecnie w internecie zdaża się wiele ataków lub po prostu strony internetowe odwiedzają boty. Potrafimy zabezpieczyć strony uwzględniając UX.
Testowanie stron
Bardzo szczegółowo testujemy nasze projekty.Sprawdzamy je zarówno na nowoczesnych MacBookach, na ekranach wielkopowierzchniowych, jak i na najmniejszych wyświetlaczach telefonicznych. W ten sposób zapewniamy prawidłowe działanie na większości popularnych przeglądarek oraz rozdzielczości.

Strony internetowe

Pomagamy firmom zaistnieć w internecie. Tworzymy profesjonalne strony www. W Polsce jest ponad 30 mln użytkowników, to jest ponad 80% Polaków, czyli z internetu korzysta większość z nas. Nowoczesna strona interentowa to nie tylko nośnik podstawowych danych teleadresowych, ale również świetne narzędzie marketingowe. Niektórzy szukają w internecie adresu najbliższego sklepu lub punktu usługowego. Inni robią zakup w sklepach internetowych. Niezależnie od profilu Twojej działalnośći stworzymy dla Ciebie indywidualną i nowoczesną stronę internetową. strony www

Strony mobilne

Strony mobilne to przyszłość internetu. Według raportu DIGITAL 2020:POLAND w Polsce ponad 50% użytkowników internetu korzysta ze stron www przez telefony, tablety i inne urządzenia mobilne. Wszystkie strony które powstają dzięki firmie NOVA są responsywne, czyli dopasowane do urządzeń mobilnych. Możemy stworzyć stronę od początku lub zmodernicować Twoją obecną stronę, żeby była atrakcyjna również dla użytkowników telefonów, czyli zrobić z niej stronę RWD.

Obsługa stron internetowych

U nas nie tylko dostaniesz wspaniałą stronę internetową, ale również zapewnisz sobie spokój i czas, dzięki profesjonalnemu prowadzeniu strony oraz jej obsłudze. Nasze działania prowadzimy w bardzo szerokim zakresie, oto kilka z nich:
- tworzenie, prowadzenie, odnawianie oraz wybór najlepszej opcji domeny i hostingu
- tworzenie indywidualnych materiałów reklamowych (na stronie lub w mediach społecznościowych)
- tworzenie cyklicznych artukułów związanych z działalnością firmy
- prowadzenie blogów

Promocja

Specjalnie dla firm rozpoczynających swoją działalność w internecie. W ramach promocji otrzymasz pełen pakiet rocznego wsparcia:
- gwarrancję na stronę i poprawa strony w razie problemów
- profesjonalny i szybki hosting
- bezpłatną domenę
Wysyłając zapytanie, napisz nam o chęć skorzystania z promocji.

Strony Word Press

Obecnie większość firm, agencji reklamowy oraz freelancerów korzysta z WordPress, do tworzenia stron. Jest to wygodne narzędzie developerskie. Również wspieramy się tą technologią, jeżeli wymagane jest obsługa CMS. Jak każde rozwiązanie, WordPress ma zalety:
- czas przygotowania projeku jest krótszy niż przy pisaniu ręcznie całego kodu
- duża uniwersalność, strony działają bezproblemowo wielu systemach.

Wady WordPress:

- nie zawsze strona pasuje do wielu ekranów (log chowa się pod tekst) bledy word press

- bardzo dużo zbędnego kodu. Ma to wpływ na szybkość ładowania się strony, czyli również niekorzystnie wpływa na pozycjonowanie strony www. bledy word press

- mała elastyczność tworzenia wizerunku i treści

- mogą pojawiać się problemy z działaniem strony po kilku miesiącach, jeżeli motywy i wtyczki na których są tworzone strony nie są odpowiednio aktualizowane

Na szczęście większość wad WordPressa wynika z nieznajomości twórców stron kodów i ich modyfikacji. W NOVEJ wiemy co i gdzie zmienić lub poprawić nawet przy stronach WordPress, żeby były elegancje, nowoczesne i uniwersalne

Strony wizytówkowe

Strona wizytówkowa to określenie strony internetowej, na której znajdują się podstawowe dane takie jak adres firmy, dane kontaktowe, kilka słów o firmie oraz krótki opis co oferuje. Najczęściej są to jednostronicowe strony z nowoczesnym wyglądem.
Logo to często najważniejszy element identyfikacji firmy lub produktu. Projektujemy logo od podstaw. Nasze projekty są kreowane. Jak działamy:
- ustalamy cele i potrzeby Twojej firmy, ważne jest dla nas, jakie Twój projekt ma zadanie
- przygotowujemy projekt
- przedstawiamy logo
- poprawiamy (nawet tworząc od zera, jeżeli jest taka potrzeba)

Gotowy projekt logo obejmuje pliki wektorowe oraz pliki rastrowe. Otrzymasz od nas pliki .svg, .eps, .jpg oraz .png. Logo stworzone przez nas, można bez problemu drukować na wizytówkach lub używać na stronie internetowej. Można też skalować i umieszczać je w portalach społecznościowych. Pomagamy też w przypadku rejestracji znaku towarowego lub logo.

Identyfikacja graficzna

W naszym portfolio znajdziesz tworzenie indywidualnych grafik, ikon, logo oraz wszystkiego co jest potrzebne do stworzenia eleganckiej strony www, jak i folderu reklamowego. Możemy wykonać zdjęcia lub zmodyfikować zdjęcia, które otrzymamy. Współpracujemy z profesjonalnym fotografem.

Pozycjonowanie i SEO

Chcąc pozyskiwać klientów z internetu, ważna jest pozycja naszej strony w wyszukiwarkach. Wiele osób obiecuje szybkie efekty, zaszybką wpłatę. Osoby zajmujące się profesjonalnie pozycjonowaniem, wiedzą że jest to proces stopniowy i należy na niego pracować miesiącami lub nawet latami. U nas działamy systematycznie, dlatego opłata jest miesięczna i wiesz czy działania przynoszą efekt, czy nie.

O naszej skuteczności świadczy nasza strona. W kluczowej dla nas kategorii jesteśmy na 1 (pierwszej) pozycję w wyszukiwarce Google. Zrzut ekranu z 16 grudnia.

Seo Pozycjonowanie Stron internetowych Warszawa

Zrzut ekranu z 16 grudnia, czyli wprowadzenie naszej nowej strony internetowej w życie. Chcesz wiedzieć o jakie hasło firmy NOVA chodzi? Napisz do nas z pytaniem o stronę internetową.


Oto kilka pytań, które mogą pomóc przed wyborem oferty

Oczywiście, że można. Wystarczy samemy poświęcić kilka miesięcy lub lat, na naukę projektowania, programowania i pozycjonowania. W ten sposób za stworzenie stronę zapłacimy 0zł. Na pewno pomocny w tym będzie nasz blog, który prowadzimy. Warto się zastanowić przed podjęciem tego trudu, ile warty jest nasz czas. Często okazuję się bowiem, że koszt czasu i nakładu pracy, jest znacznie większy niż to co zapłacimy profesjonalnej firmie za przygotowanie, tego co potrzebujemy. Zwłaszcza, że koszt przygotowania strony wizytówkowej zaczyna się od 500 zł netto.

Każdy rodzaj strony www ma inny zadanie w internecie. Wizytówka, sklep, blog, promocyjna... Nawet na naszej rozbudowanej stronie, nie jesteśmy w stanie przedstawić wszystkich rodzajów stron internetowych. Rodzaj strony dobieramy indywidualnie. Dużo będzie zależało, czy chcemy żeby klienci z ulicy, do nas trafiali, czy jednak bardziej zależy nam na generowwaniu ruchu w internecie. A może chcesz zarabiać dodatkowo na reklamach zamieszczanych na swojej stronie?! Najlepiej skontaktować się z nami, a chętnie doradzimy w wyborze.

Pozycjonowania, często mylone jest z SEO. SEO jest tylko częścią pozycjonowania. Jeżeli sam prowadzisz marketing bezpośrednii nie zależy Ci na promocji w internecie to oczywiście możesz z tego zrezygnować. Chcąc pozyskiwać klientów z internetustrong> należy poważnie zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Działania podjęte podczas tworzenia strony wpływają na ilość klientów odwiedzających naszą stronę.

Nie. Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym tworzeniem stron. Nasze strony możemy tworzyć całkowicie od podstaw, czyli od przygotowania logo, dla firmy. Zapewniamy profesjonalny copywriting. Jeżeli natomiast masz przygotowane własne materiały, czyli logo (w odpowiedniej rozdzielczości, formacie i teksty na stronę, wtedy cena przygo9towania strony www będzie zdecydowanie niższa.

BĄDŹ Z NAMI!

𝔽 𝕃
Lenovo,Fujitsu,Hewlett-Packard,HP,Motorola Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Huawei,Technicolor TP-Link,Xiaomi,Brother Samsung,LG,Google
Strona wykonana przez NOVA Grzegorz Kozłowski ©
Polityka prywtności
🔝