📧Dla stałych klientów 📧Dla nowych klientów
skypemessengerGG

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

MIESIĄC WYDRUKÓW BEZ OPŁAT

Chcesz wiedzieć, jak drukować przez miesiąc bez płacenia? Zapraszamy Cię do naszej zakładki a dowiesz się jak można zachować tanio i wygodnie drukować. Mamy rozwiązania, zarówno jeżeli masz już drukarkę lub jeżeli poszukujesz nowego urządzenia.

PŁATNOŚCI

W firmie NOVA możesz zapłacić za usługę lub towar na kilka sposobów:
1. Gotówką 💸
2. Kartą platność_karta 3. Przedpłata,
czyli na podstawie faktury pro-forma.
4. Faktura z odroczonym terminem płatności (faktura przelewowa z płatnością po 7 lub 14 dniach od wystawienia).

5. Obecnie pracujemystrong> nad wprowadzeniem na stałe leasingu drukarek i sprzętu komputerowego na atrakcyjnych warunkach.

Możliwe jest też w naszej firmie wynajęcie urządzeń drukujących oraz sprzętu komputerowego, czyli bez ponoszenia kosztu zakupu.

DOSTAWA

Zamówienia dostarczamy w 24 lub 48 godzin roboczych od zamówienia. Nasz serwis lub obsługa pojawi się u Państwa również następnego dnia lub poinformujemy o innym terminie.

Na terenie Warszawy i okolic dostawy realizujemy własnym transportem. W pozostałe rejony Polski nasze tonery i tusze oraz wszystkie materiały biurowe dostarczamy sprawdzonymi firmami kurierskimi:DHL DPD POCZTEX

BĄDŹ Z NAMI!

𝔽 𝕃
Lenovo,Fujitsu,Hewlett-Packard,HP,Motorola Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Huawei,Technicolor TP-Link,Xiaomi,Brother Samsung,LG,Google
Strona wykonana przez NOVA Grzegorz Kozłowski ©
Polityka prywtności
🔝