📧Dla stałych klientów 📧Dla nowych klientów
skypemessengerGG

OSZCZĘDNOŚCI

Jak możesz oszczędzać dzięki firmie NOVA

Oszczędzanie na tuszach, tonerach i bębnach

Interesują Cię tanie tonery. Może zależy Tobie na jakości i wybierasz tonery sprawdzonej jakości. Posiadamy w ofercie tonery i tusze większości producentów i dystrybutorów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chcesz mieć tusze i tonery wysokiej jakości oraz liczy się dla Ciebie najlepsza cena, wybierz po prostu tonery NOVA wygoda drukowania. Najtańsze tonery sprawdzają, się tylko w niektórych modelach drukarek. Z reguły w drukarkach o prostej konstrukcji. Przy nowocześniejszych urządzeniach, konieczna jest wysoka jakość proszku i podzespołów, żeby materiały eksploatacyjne nie sprawiały problemów.
Oto co zyskujesz kupując tonery NOVA:
- najwyższej jakości tonery w najlepszej cenie
- każdy toner jest dedykowany dla każdego klienta, dlatego na pudełku znajdziesz oznaczenie drukarki, którą posiadasz, a nie oznaczenia oryginalnych materiałów, które są często niezrozumiałe.
- bezpłatną dostawę

Tusze, tonery i bębny za darmo - za 0 zł

Serwis drukarek za darmo - za 0 zł

Wybierając nasze możliwe jest drukowania bez kosztownego zakupu tonerów, bębnów lub tuszy.

Tak to działa. Podpisujemy bezterminową umowę, dostarczamy nasze tonery i bębny i nic za to nie płacisz. Drukujesz ile chcesz, jeżeli się skończą materiały my je bezpłatnie dostarczamy. Jeżeli coś się dzieje z drukarką, naprawiamy ją bezpłatnie. Po zakończeniu miesiąca, sprawdzamy ilość wydruków i płacisz dopiero w następnym miesiącu. To tak jakbyś otrzymał pierwszy miesiąc korzystania z naszych usług bez opłat. Dodatkowo nie płacisz za serwis.

Oszczędzanie czasu

Firma NOVA posiada bardzo szeroki zekres usług i asortymentu elektronicznego oraz biurowego. Dzięki stałej współpracy możesz mieć jedno sprawdzone miejsce, gdzie kupisz wszystko co potrzebne do biura, przychodzni, czy też kancelarii.

Korzystając z naszej firmy oszczędzasz czas na szukanie fachowców oraz na porównywanie ofert, ponieważ nasza oferta jest zawsze atrakcyjna.

Jeżeli zależy Ci na wygodnej i ekonomicznej pracy
Czas na zmianę

czas_na_zmiane

BĄDŹ Z NAMI!

𝔽 𝕃
Lenovo,Fujitsu,Hewlett-Packard,HP,Motorola Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Huawei,Technicolor TP-Link,Xiaomi,Brother Samsung,LG,Google
Strona wykonana przez NOVA Grzegorz Kozłowski ©
Polityka prywtności
🔝