📧Dla stałych klientów 📧Dla nowych klientów
skypemessengerGG

Nova, czyli nowa jakość usług i obsługi dla Warszawy

Obsługą drukarek oraz komputerów zajmujemy od 2012 roku.

Pierwsze strony www tworzyliśmy już w latach 90-tych i na początkach XXI wieku. Obecnie korzystamy w pełni z technologii HTML, CSS oraz JavaScript, żeby tworzyć nowoczesne i spersonalizowane strony.

Nowe technologie są naszą pasją. Na bieżąco śledzimy nowości. Stale rozwijamy zakres usług naszej firmy, dzięki temu możemy, dopasować najlepsze rozwiązanie do Twojej firmy.

NOVA głównie dostarcza najnowsze rozwiązania z zakresu drukowawnia i komputerów do waszych biur. W ten sposób ułatwiamy codzienne zadania, żeby praca była wygodna i przyjemna. Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz korzystamy z wszystkich nowości, ułatwiających pracę naszym klientom.

Zajmujemy się pełnym wsparciem, dlatego dostaraczamy materiały biurowe, eksploatacyjne, takie jak tonery i bębny, tusze oraz papier itp. W ofercie posiadamy komputery oraz telefony. Zapewniamy serwis i obsługę tych urządzeń oraz nowoczesne oprogramowanie dzięki, któremu zwalniamy czas naszych klientów, bo my zajmujemy się urządzeniami.

Korzystamy z doświadczenia największych firm w branży drukarek, tonerów, tuszy oraz komputerów i oprogramowania komputerowego.

Nova to oszczędność czasu
Wiemy, że w obecnych czasach najcenniejszy jest czas. Naszym celem jest zapewnienie obsługi naszym klientom na najwyższym poziomie.
Jeżeli czekasz na pomoc informatyka lub serwisu, a w tym czasie powinienneś zająć się sobą i pracą. Zmień to. Możesz przeznaczyć czas na rzeczy naprawdę ważne dla Ciebie. My chętnie pomożemy.

Stworzyliśmy firmę Nova, żeby była jak najbardziej niezależna. Uważamy że w ten sposób zyskają nasi klienci. Nie jesteśmy producentem, czyli naszym celem nie jest sprzedaż produktów danej marki. Nie wiążemy się umowami z producentami sprzętu, czy oprogramowania Hewlett-Packard (HP), Microsoft, Dell, Brother itp. W ofercie mamy produkty wszystkich firm. Dla naszych klientów wybierany sprawdzone i najkorzystniejsze cenowe rozwiązanie.

Uważamy, że rozwój każdego człowieka powoduje, że stajemy się coraz lepsi. Dzielimy się przydatnymi informacjami z klientami lub pomagamy wprowadzać je u naszych klientów. Bardzo chcemy, żeby każdy klient miał najwyższej jakości obsługi, dlatego prowdzimy blog. Mamy nadzieję, że znajdą się tam przydatne materiały dotyczące drukarek, komputerów oraz stron internetowych. Mamy nadzieję że pomożemy w ten sposób większej liczbie osób.

BLOG 👀 Zapraszamy

Czy możliwa jest wygodna praca i oszczędzanie? Tak, to możliwe. Korzystając z pakietu wygodnego lub nowoczesnego, przekonasz się ile czasu, nerwów oraz pieniedzy możesz oszczędzić. Zapraszamy do poznania NOVEJ jakości współpracy.

Chcesz jeszcze lepiej nas poznać?

Odpowiadamy na często zadawane pytania.

NOVA to po prostu nowa po łacińsku. Działamy z nowymi technologiami i wprowadzamy w ten świat naszych klientów. Liczymy, że nazwa Nova będzie łatwa do zapamiętania. Chcemy, żeby nasi klienci bez problemu mogli nas znaleźć i z nami się komunikować.


Wcześcniejsze nasze hasło to Wygoda drukowania. Chodzi o to, żeby drukowanie stało się dla każdego przyjemnością, a nie walką z tonerem, tusze, czy wiecznym oczekiwaniem na fachowców.

Obecnie zakres naszych usług znacznie się rozszerzył, dlatego bardziej aktualne hasło to wygoda usług i obsługi związanej z drukarkami, komputerami, zaopatrzeniem biur, szkół, przedszkoli, przychodni, kancelarii, sądów oraz wszyskich działalności gospodarczych. Dodatkowo tworzymy, ulepszamy i obsługujemy strony www firm oraz osób prywatnych. Dlatego zostawiliśmy tylko nazwę NOVA, czyli nowe usługi i nowa jakość obsługi oraz nowy zakres zaoptrzenia Państwa firm.
Strony internetowe wykonujemy dla klientów z całej Polski. Zarówno w największych miastach Polski (Kraków, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Olsztyn, Warszawa, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Rzeszów, Kielce, Katowice, Opole, Zielona Góra, Poznań, Koszalin), jak i w mniejszych miejscowościach. Obsługiwane województwa to: Mazowieckie, Łódzkie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodnio-Pomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubelskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie. Działamy zdalnie, przez telefon i zdalną pomoc komputerową. W razie potrzeby możemy przyjechać do klienta na miejsce.


Sprzedaż tonerów, tuszy, komputerów, telefonów, materiałów biurowych, papieru oraz wszystkiego co posiadamy w ofercie prowadzimy na terenie całej Polski.


Świadczenie usług na najwyższym poziomie wymaga do tego odpowiednich osób. Stale rozwijamy naszą firmę i będziemy dążyć do rozszerzenia naszego zasięgu. Na tą chwilę nasze Usługi oraz Obsługę świadczymy wyłącznie na terenie Warszawy i okolic. świadczymy wyłącznie w Warszawie (Praga-Południe, Rembertów, Wesoła, Wawer, Targówek, Praga-Północ, Białołęka, Śródmieście, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Wola, Ochota, Ursus, Bemowo, Żoliborz i Bielany).


Od dzieciństwa związani jesteśmy z Warszawą, dlatego w tutaj postanowiliśmy rozwijać naszą działalność w pierwszej kolejności.
Nasze ulubione rejony to Praga-Południe (Kamionek, Grochów, Gocławek, Saska Kępa, Gocław, Olszynka Grochowska), Wola (Filtry, Centrum, Mirów, Nowolipki), Mokotów i Śródmieście (Powiśle, Solec, Frascati, Ujazdów)

Grzegorz

Właściciel / Kontakt z klientami


Iza

Copywriter/UI specialist


Martyna

UX specialist


Karolina

UI specialist


Adam

SEO specialist


Ula

Back-end developer


Ola

Front-end developer


Marcin

Serwisant


Dawid

Informatyk

Nasza oferta jest bardzo bogata.

Posiadamy zarówno materiały eksploatacyjne, tonery, tusze, sprzęt elektroniczny, drukarki, komputery materiały biurowe, długopisy, papiery oraz świadczymy bardzo szeroki zakres usług. Korzystamy z bardzo wielu dostawców, żeby zapewnić naszym klientowm jak najniższe ceny.

Ceny często zależą od kursów walut i sytuacji rynkowej. Utworzenie sklepu na wszytkie pozycje spowodowałoby, że sklep działałby bardzo wolno albo trudno byłoby znaleźć potrzebne materiały lub usługi.

Naszym klientom, chcemy zapewnić jak najwięcej czasu. Najszybciej jest do nas ✉ napisać zapytanie o potrzebne materiały lub pomoc, a w ciągu kilku minut otrzymacie Państwo odpowiedź lub zadzwonimy.

Nie wykluczamy prowadzenia sklepu internetowego. Jeżeli będzie to wygodne i ważne dla Państwa rozwiązania prosimy o wysłanie informacji o tym.

Jeżeli jednak ktoś woli sam kupować, to od 2021 roku już działamy na Allegro Naciśnij logo Allegro lub szukaj użytkownika NOVAWygoda na Allegro. Można tam znaleźć tam ponad 1000 przedmiotów, jednak to tylko część naszego asortymentu. Jest to 1/100 tego co oferujemy.
W tym roku ruszy również nasz sklep internetowy.

Na terenie Warszawy dostarczamy wszystkie zakupy własnym transportem. Poza Warszawą z reguły wspierają nas sprawdzone firmy kurierskie: DHL, GLS, DPD i POCZTEX.

Więcej o dostawach przeczytasz w tej zakładce

Zmiany w związku z epidemią COVID-19

Do odwołania, nie ma możliwości odbioru osobistego złożonych u nas zamówień.
To jednak nic strasznego, zamówienia na terenie Warszawy i okolic dostarczamy często jeszcze tego samego dnia. Napisz i dowiedz się. Możesz u nas wygodnie zapłacić gotówką, kartą lub zapłać przelewem przed dostawą.

Istnieje możliwość odebrania zamówionego towaru u nas w biurze po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu.

Na naszej stronie internetowej nie podajemy numeru telefonu. Wymagamy, pierwszego kontaktu mailowego ze względu na wyrażenie zgody na kontakt. Podstawowe formalności chcemy załatwić na początku, żeby dalsza współpraca przebiegała znacznie przyjemniej. Numer telefonu podajemy naszym klientom po wcześniejszym kontakcie mailowym lub przez komunikator.
Możesz też skorzystać ze skypeSkypemessengerMessenger (Facebook) GGGadu-Gadu

BĄDŹ Z NAMI!

𝔽 𝕃
Lenovo,Fujitsu,Hewlett-Packard,HP,Motorola Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Huawei,Technicolor TP-Link,Xiaomi,Brother Samsung,LG,Google
Strona wykonana przez NOVA Grzegorz Kozłowski ©
Polityka prywtności
🔝