📧Dla stałych klientów 📧Dla nowych klientów
skypemessengerGG

EKOLOGIA

Utylizacja tonerów i komputerów

Jaki kod odpadu przyjmujemy dla tonerów, a jaki dla komputerów?
Jeżeli ktoś samodzielnie czyta tabelę z kodami trafi na kod 08 03 17 (Odpadowy toner drukarski zawierający substancje niebezpieczne) i 08 03 18. Oznaczenia te jednak dotyczą tonerów używanych w drukarniach i przy produkcji. Prawidłowym kodem dla tonerów i tuszy używanych w biurach to kod 16 02 14 (Zużyte urządzenia inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 13). Ten sam kod 16 02 14 dotyczy również komputerów.

recycling

Większość tonerów i tuszy trafia po prostu do śmietników. Tonery i tusze są określone kodami odpadów Są to odpady, które powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. Jeżeli kupujesz u nas tonery, będziemy odbierać od Ciebie kupione u nas tonery do utylizacji. Jeżeli zużywasz dużo tonerów i tuszy masz obowiązek rejestracji w BDO. Produkując powyżej 200 kg rocznie, masz obowiązek rejestracji w BDO. Możesz jednak uniknąć konieczności rejestracji. Korzystając z pakietu wygodnego lub nowoczesnego obowiązek rejestracji i pilnowania utylizacji przechodzi na firmę NOVA.

Elektrośmieci

W niektórych firmach piwnice lub magazyny potrafią tak wyglądać.

elektrosmieci

Naszym celem jest zmniejszenie produkcji elektrośmieci. Podejmujemy się trudnego zadanie, ale wierzymy że nasz program bezpłatnych napraw drukarek może pozytywnie wpłynąć na ilość wyrzucanych drukarek. Jeżeli wybierzesz będziesz korzystać z drukarek bez problemu. Czas na wymianę przyjdzie, jeżeli sprzęty zaczną sprawiać problemy. Nasza firma pomoże też w utylizacji tych sprzętów. Zadbajmy razem o naszą planetę.

BĄDŹ Z NAMI!

𝔽 𝕃
Lenovo,Fujitsu,Hewlett-Packard,HP,Motorola Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Huawei,Technicolor TP-Link,Xiaomi,Brother Samsung,LG,Google
Strona wykonana przez NOVA Grzegorz Kozłowski ©
Polityka prywtności
🔝