📧Dla stałych klientów 📧Dla nowych klientów
skypemessengerGG

SERWIS I OBSŁUGA DRUKAREK

Na Twoje zgłoszenie reagujemy w ciągu kilku minut. Pajwawiają się problemy z pobieraniem papieru, drukarka nie drukuje na czarno lub kolorowo. Może Twój wydruk odbija się, drukarka drukuje wielokrotnie to co chciałeś wydrukować tylko raz. Może po prostu drukarka nie działa lub drukarka nie drukuje. Dla nas każda naprawa jest ważna, ponieważ naszym cele jest satysfakcja klientów. Napisz do nas, a szybko i profesjonalnie Ci pomożemy.

Oto jak działamy

1
Otrzymujemy zgłoszenie. Ustalenia szczegółów przyjazdu.
2
Przyjeżdżamy w ciągu 24 godzin.
3
Zabieramy drukarkę, wyceniamy i dopiero naprawiamy.

Zapewniamy drukarkę zastępczą na czas naprawy, jeżeli jest taka potrzeba.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Firma NOVA wykonuje serwis pogwarancyjny wszystkich urządzeń drukujących dostępnych na rynku polskim. Szybko i sprawnie realizujemy naprawy w Warszawie. Serwis gwarancyjny, zapewniamy klientom którzy dokonali zakupu urządzeń drukujących w naszej firmie.

Serwis drukarek laserowych w Warszawie.

Serwis Drukarek WarszawaOd kilkunastu lat specjalizujemy się w naprawie tego typu drukarek. Sewisujemy drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne producentów:
HP Hewlett-Packard, Brother, Canon, Samsung, Xerox, Kyocera, Konica Minolta.

Jakie są koszty naprawy drukarki laserowej?

Koszt naprawy każdego urządzenia jest bardzo indywidualny. najtańsza naprawa kosztuje tylko 60 zł netto.

Są jednak naprawy, których koszt może przekraczać wartość urządzenia. Firma NOVA jest po to, żeby nie tylko profesjonalnie naprawiać urządzenia drukujące klientów, ale również pomagać swoim klientom. Przed podjęciem decyzji o naprawie, zawsze informujemy jakie są koszty naprawy i o ewentualnych tańszych rozwiązaniach, jeżeli takie istnieją.

Co to jest czyszczenie drukarki laserowej? Ile ono kosztuje?

Czyszczenie drukarki laserwowej, jest to czyszczenie wnętrza drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego, przy pomocy specjalnego urzadzenia odkurzającego posiadającego profesjonalne fitry. W ten sposób z urzadzenia usuwane są resztki tonera, pyłu, kurzu oraz drobinek papieru. Dodatkowo podczas czyszczenia powinny zostać wyczyszczone wszystki styki urządzania. Podczas czyszczenia specjalnym śriodkiem regenerowane są elementy poboru papieru , jeżeli dostępne są bez rozkręcania urządzenia. Wykonując regularne czyszczenie można uniknąć poważnych napraw i zapewnić sobie bezproblemową pracę. Czyszczenie zalecane jest raz w roku. Daje to też możliwość oceny stanu urządzenia i wcześniejszym zleceniu naprawy, zanim nastąpi całkowite uszkodzenie drukarki. Koszt zależy od urządzenia, w przypadku podstawowych drukarek laseroych A4, koszt to ok 80 zł netto. Natomiast koszty przeglądu kopiarek, czyli urządzeń A3 zaczynają się od 150 zł netto. Przy stałej współpracy czyszczenie urządzeń biurowych możesz mieć za darmo. Zapytaj o szczegóły.

Serwis drukarek atramentowych w Warszawie.

Nasi specjaliści zajmują sie kompleksową naprawą drukarek atramentowych. Jeżeli drukarka przestała nagle drukować, napisz do nas. Podczas zgłoszenia najlepiej opisz dokładnie co sie stało, a szybko i rzeczowo odpowiemy.

Co jest istotne w zgłoszeniu sewisowym? Jak prawidłowo zgłości usterkę?

Kontaktując się z nami w sprawie naprawy drukarki w Państwa firmie, prosimy o coś więcej niż "drukarka nie drukuje". Jeżeli drukarka nie drukuje, to czy chodzi o to, że zlecając wydruk z komputera drukarka w ogóle nie reaguje, czy jednak drukarka działa, papier przechodzi, ale nic nie widać na wydruku, czy może próbuje pobrać papier, ale jej się nie udaje.

Czy warto naprawiać drukarki atramentowe?

Każdy model drukarki ma inną konstrukcję i w dużym stopniu koszt naprawy właśnie od tego zależy. Są drukarki atramentowe, w których wymiając pojemnik z tuszem wymieniamy również głowicę. W takich urządzeniach, często naprawy są opłacalne. W urządzeniach w których głowica jest wbudowana na stałe, jeżeli dochodzi do jej uszkodzenia naprawa może być nieopłacalna lub nawet niemożliwa. Jeżeli nie wiesz jaki masz model głowicy w drukarka?! Nie ma problemu zgłoś się do nas, my znamy dobrze urządzenia atramentowe i sprawdzimy, doradzimy i naprawimy jeżeli będzie to możliwe i opłacalne.

Czym różni się naprawa drukarek Canon, Brother i HP?

Każdy model drukarki ma inną konstrukcję. Są drukarki z wbudowanymi na stałe głowicami drukującymi, to na przykład seria urządzeń HP PageWide. Drukarki Brothera mają wymianiane tylko pojemnik z tuszem, a głowice są wbudowane w drukarkę, ale są ruchowe. Są jeszcze inne modele drukarek Canon i HP, gdzie głowica jest połączona razem z pojemnikiem z tusze.strong> Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Żeby je opisać, zaprawszam na nasz blog, gdzie można o tym przeczytać.

Naprawa kopiarek.

Prowadzimy serwis kopiarek w Warszawie. Kopiarki naprawiamy na miejscu u klientów. Do naprawy używany sprawdzonych elementów zamiennych, jeżeli takie są dostępne lub oryginalnych materiałów producentów kopiarek, czyli Konica-Minolta, Canon, Xerox oraz HP, Develop i innych.

BĄDŹ Z NAMI!

𝔽 𝕃
Lenovo,Fujitsu,Hewlett-Packard,HP,Motorola Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Huawei,Technicolor TP-Link,Xiaomi,Brother Samsung,LG,Google
Strona wykonana przez NOVA Grzegorz Kozłowski ©
Polityka prywtności
🔝