📧Dla stałych klientów 📧Dla nowych klientów
skypemessengerGG

CZAS

Czas to pieniądz

Najcenniejszą walutą jest nasz czas. Więcej o tym możesz przeczytać na naszym
Chcemy żeby każdy mógł mieć czas na rozwój swojej działalności biznesowej. Wiemy, że prowadząc małe i średnie firmy, często nie można pozwolić sobie na zatrudnienie etatowego informatyka lub specjalisty od sprzętów biurowych.
W ten sposób w sytuacjach awaryjnych zlecamy naprawę przypadkowym firmom. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w ten sposób naraża dane swojej firmy i klientów. Nie wiemy komu zlecamy naprawę i jak firma działa.

Z nami możesz w bardzo prosty sposób nawiązać stałą współpracę. Wystarczy, że będziesz kupować u nas tonery, materiały biurowe i inne lub skorzystasz z w ten sposób, poznasz nas i naszą firmę.

Będziesz , a jednocześnie będziesz mieć firmę do której można zwrócić się w razie potrzeby, w sytuacjach awaryjnych lub gdy konieczna jest wymiana, modernizacja komputerów, drukarek i innych sprzętów biurowych.

Jak oszczędzasz z nami czas?

oszczednosc_czasu
  1. Nie czekasz na odpowiedź. Na zgłoszenie od Ciebie reagujemy w ciągu godziny
  2. Nie szukasz kontatku. Możesz w pierwszej kolejności zgłosić się do nas, a na pewno pomożemy w znalezieniu tego co potrzeba.
  3. Nasze usługi dostępne są każdego dnia o każdej godzinie. Możliwe jest zlecanie modernizacji komputerów poza godzinami pracy. W ten sposób, sprzęt masz dostępny, wtedy kiedy go potrzebujesz

BĄDŹ Z NAMI!

𝔽 𝕃
Lenovo,Fujitsu,Hewlett-Packard,HP,Motorola Xerox,JBL,Konica-Minolta,Apple Microsoft,Huawei,Technicolor TP-Link,Xiaomi,Brother Samsung,LG,Google
Strona wykonana przez NOVA Grzegorz Kozłowski ©
Polityka prywtności
🔝