bootstrap responsive templates

Kilka słów o mnie i dlaczego powstał blog oraz NOVA wygoda drukowania

#drukarki_#drukowanie_#praca_#firma_#dzialalnosc_#oszczednosc_wygoda_#nova_wygoda_drukiwania
#jak_praca_to_tylko_dzialalnosc_gospodarcza 

Jestem Grzesiek. Jestem ojcem mężem, a od teraz będę tez szefem. Właśnie zakończyłem prace na etacie w firmie, w której pracowałem od 8 lat. O założeniu własnej działalności myślałem od kilku lat, ale mając etat i dobra pensje, było mi wygodnie. Żona czuła się bezpiecznie i dzięki rozsądnemu wydawaniu oraz oszczędzaniu pieniędzy, mogliśmy powoli realizować nasze plany, cele i marzenia. Koronawirus mocno zmienił nasza sytuacje, ale odbiera to jako pozytywne doświadczenie. Jestem na początku zmian i nie wiem jak się skończą. Wiem za to, ze zakładając własna dzialalność gospodarcza muszę dużo czasu poświecić na szykanie cennych dla mnie informacji.

Blog powstał, bo chce podzielić się doświadczeniem, które zdobyłem do tej pory. Mialem okazje pracować jako handlowiec, przedstawiciel handlowy oraz kierowałem sklepem, a obecnie prowadzę własna firmę. Zdaje sobie sprawę, ze nie wszystkie osoby mogą korzystać z usług profesjonalnych firm lub zdobywać doświadczenie tak jak ja.

Chce żeby to było miejsce, gdzie będzie można znaleźć różne treści i samemu zdecydować co dla was, waszej firmy, korporacji lub działalności jednoosobowej jest najlepsze. Na pewno jednak będę starać się opisywać doświadczenia zebrane z wcześniejszej pracy oraz z zakładania i prowadzenia własnej firmy. Będą to dziedziny praca na etacie, dzialalność gospodarcza, wydatki i oszczędności oraz tematy drukarek, drukowania, komputerów, telefonów i usług jakie świadczymy świadczymy od lat na terenie Warszawy.
Warszawa, ponieważ Jestem od urodzenia z nią związany z Warszawa. Moje ulubione rejony to Praga-Południe, Gocław, Saską Kępa, Wawer, Kamionek, Grochów, Gocławek i Wola, Centrum, Śródmieście oraz Powiśle.

Każda osoba jest inna i każda firma jest inna, dlatego nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich. Blog to doświadczenia zdobyte do tej pory. Są to moje osobiste doświadczenia i mój punkt widzenia, czyli moj subiektywny punkt widzenia.

Z bloga nie zamierzam czerpać korzyści finansowych, jeżeli będą pojawiać się nazwy firm lub produkty to tylko informacyjnie lub dlatego, że uznam ze warto coś polecić.

Blog bez czerpania korzyści może być mało motywujący, dlatego jest coś co zamierzam osiągnąć. Najlepsza zapłata dla mnie będzie wypromowanie własnej firmy, czyli firmy NOVA. Działania firmy skupiają się na Warszawie, dlatego tez powstał blog żeby pomoc osobom z całej Polski oraz odbiorcom indywidualnym, którym my na ta chwile nie będziemy mogli pomagać w codziennym życiu i pracy.

Miłej lektury i zapraszam do kontaktu.

© NOVA Grzegorz Kozłowski 2020 . All Rights Reserved.